Úvodní stránka » Aktuality » Hravě žij zdravě

Hravě žij zdravě

Stejně jako vloni se i v tomto školním roce žáci 5. ročníku ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí zúčastnili internetového soutěžního kurzu s názvem Hravě žij zdravě! Cílem tohoto kurzu je pomoci dětem z celé České republiky zkvalitnit jídelníček a zařadit do jejich života více pohybové aktivity. Je zde nenásilnou formou zahrnuto také vzdělávání v oblasti prevence obezity s důrazem na správný příjem a výdej energie. Malí i velcí se můžou o pravidlech zdravého životního stylu přiučit a následně si protrénovat naučené zásady.  V rámci tohoto internetového kurzu probíhala letos již posedmé soutěž, která byla zaměřena právě na žáky 5. ročníků základních škol. Soutěžit mohly všechny páté třídy z celé České republiky. Naše škola se umístila v rámci Pardubického kraje na jedenáctém místě.

Více informací na internetových stránkách

www.soutez.hravezijzdrave.cz.

Dita Dvořáková, Zuzana Kučerová