Úvodní stránka » Kontakty a základní informace

Kontakty a základní informace

Adresa: Žerotínova 29, 561 12, Brandýs nad Orlicí
Poloha: mapa, GPS: 50°0’5.959″N, 16°17’5.395″E
Web:  www.zsbrandysno.cz
Email: zsbrandys@ttnet.cz, zsreditel@ttnet.cz
Tel: 465 544 218, 603889433
ID datové schránky: ve8mmv9
IČ: 75015439
Účty: škola 27-8767050237/0100
          FKSP 27-8767070297/0100
          ŠJ       115-8176320207/0100

Úřední hodiny: Po-Čt   7:15 – 14:45 hodin, Pá 7:15 – 12:00 hodin

Informace o ochraně OÚ          Pravidla pro doručování úřední korespondence

Vedení školy

Ředitel:  Mgr. Miloslav Dušek   zsreditel@ttnet.cz
Zástupce ředitele: Mgr. Iva Krajová  krajova@zsbrandysno.cz
Výchovný poradce: Mgr. Lada Nádeníková
Školní jídelna            zsbrandys.jidelna@seznam.cz    tel: 465 544 284

 Kontakty na učitele a vychovatelky slouží pouze k běžné komunikaci

Jméno Email Rozvrh hodin
Mgr. Renáta Bienová    bienova@zsbrandysno.cz Rozvrh Bienová
Mgr. Jana Křístková     kristkova@zsbrandysno.cz Rozvrh Křístková
Mgr. Miloslav Dušek    zsreditel@ttnet.cz Rozvrh Dušek
Ing. Dita Dvořáková    dvorakova@zsbrandysno.cz Rozvrh Dvořáková
Marie Halamová     halamova@zsbrandysno.cz
Mgr. Iva Krajová     krajova@zsbrandysno.cz  Rozvrh Krajová
Mgr. Lenka Petřeková     petrekova@zsbrandysno.cz  Rozvrh Petrekova
Mgr. Ludmila Vomočilová     vomocilova@zsbrandysno.cz Rozvrh Vomocilova 
Mgr. Iveta Matějková     matejkova@zsbrandysno.cz  Rozvrh Matejkova 
Mgr. Lada Nádeníková    nadenikova@zsbrandysno.cz  Rozvrh Nadenikova 
Mgr. Daniela Štěpánová     stepanova@zsbrandysno.cz Rozvrh Stepanova
Mgr. Hana Štusáková     stusakova@zsbrandysno.cz Rozvrh Stusakova
Mgr. Klára Náglová     naglova@zsbrandysno.cz  Rozvrh Naglova
Jana Maršíková    marsikova@zsbrandysno.cz
Mgr. Michaela Ondráčková   ondrackova@zsbrandysno.cz  Rozvrh Ondrackova