Úvodní stránka » Aktuality » Změna – distanční výuka pro všechny žáky

Změna – distanční výuka pro všechny žáky

Na základě vládního opatření pro školy bude od 14. 10. do 23. 10. 2020 probíhat na obou stupních ZŠ distanční výuka. Potom budou následovat vyhlášené pětidenní covidové prázdniny, které potrvají až do 1. listopadu. Distanční výuka bude kopírovat pravidelný dopolední rozvrh hodin (do 5. vyučovací hodiny). V určenou dobu tak bude vyučující pracovat s žáky na dálku přes webkameru (popř. Google Classroom). Neúčast žáků musí být omlouvána v souladu se školním řádem třídnímu učiteli. Plnění úkolů je povinné a bude součástí řádného hodnocení. V době distanční výuky doma mají žáci právo na dotovaný oběd ve školní jídelně. Žáci si je musí přihlásit sami obvyklým způsobem. Mgr. Miloslav Dušek, ředitel školy