Úvodní stránka » Aktuality » Usnesení ze společné schůze rodičů dne 11. 10. 2016

Usnesení ze společné schůze rodičů dne 11. 10. 2016

Společná schůze rodičů 1/  bere na vědomí : výroční zprávu ZŠ za rok 2015 – 2016, vyúčtování finančních příspěvků od rodičů, organizaci vých. vzděl. práce školy, inkluze, plán práce školy na rok 2016 – 2017, změny ve školní jídelně, informace o ŠVP (změny), informace o pojištění v zájmových kroužcích školy, zprávu metodika prevencí, informace výchovné poradkyně, výzvu o poskytnutí zbytkových materiálů (dřevo, papír, kov,plast, kůže apod.) pro výuku ve školní dílně, 2/ schvaluje : pravomoc školy vybírat od žáků peníze za poškozené a ztracené učebnice,prezentování školních fotografií dětí na počítačovém informačním kanále a na internetových stránkách školy,příspěvek od rodičů 100,- Kč na rodinu.