Úvodní stránka » Aktuality » INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 4. DO 10. LEDNA 2021

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 4. DO 10. LEDNA 2021

Od 4. 1. 2021 budou žáci 1. a 2. ročníku pokračovat v prezenční výuce. Bude se učit podle rozvrhu. Ranní i odpolední družina bude v provozu. Distanční výuka pro 3. – 9. ročník bude probíhat zatím od 4. 1. do 10. 1. 2021. Bude kopírovat pravidelný dopolední rozvrh hodin (do 5. vyučovací hodiny). V určenou dobu tak bude vyučující pracovat s žáky na dálku přes webkameru (popř. Google Classroom). Neúčast žáků musí být omlouvána v souladu se školním řádem třídnímu učiteli. Plnění úkolů je povinné a bude součástí řádného hodnocení.  V době distanční výuky doma mají žáci právo na dotovaný oběd ve školní jídelně. Žáci si je musí přihlásit sami obvyklým způsobem a docházet na oběd pouze v určenou dobu. Dozor je zajištěn. Mgr. Miloslav Dušek, ředitel školy